Jak się poprawnie zarejestrować i stworzyć interesujący profil

Jak się poprawnie zarejestrować i stworzyć interesujący profil

Nasza strona poświęcona jest również opiece nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi na Słowacji. Państwo mogą możliwość zarejestrowania się na stronie, stworzenia własnego profilu lub odpowiadania na ogłoszenia, a wszystko to bezpłatnie.

Im lepszy i bardziej szczegółowy jest Państwa profil (zamieścisz zdjęcie, podasz kompletne informacje o sobie, o doświadczeniu w opiece, o posiadanych certyfikatach lub ukończonych kursach, zdefiniujesz terminy, w których chcesz podjąć pracę), tym większe są Państwa szanse na znalezienie pracy.

Podczas tworzeniu profilu zalecamy, aby pamiętać by w opisie profilu zawrzeć ważne informacje o sobie, jak również podać swoje wymagania. Każdemu zarejestrowanemu opiekunowi dajemy możliwość bezpłatnego zapisania się do listy osób, które będą otrzymywań oferty agencyjne. Wystarczy jedynie zaznaczyć opcję "Chcę otrzymywać oferty agencyjne.” Jeśli będziemy mieli odpowiednią ofertę, które pasuje do Twojego profilu, skontaktujemy się z tobą za Twoją zgodą.

Zarejestrowani opiekunowie/-ki do osób starczych, osób niepełnosprawnych lub osób z głębokim upośledzeniem mają również możliwość założenia profilu opiekun/-ka do dziecka i tym samym posiadać dwa aktywne profile jednocześnie.

Jeśli chciałabyś zarobić lub dorobić przy opiece, a jednocześnie pomóc naszym seniorom w często trudnej sytuacji życiowej, nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś.

Zarejestruj się