O nas

Fermeria to miejsce spotkań osób, które potrzebują pomoc z osobami, które pomoc oferują. Łączymy potrzebę pomocy z chęcią pomocy. Łączymy profesjonalistów o ludzkim podejściu z osobami, które szukają specjalistów w dziedzinie opieki na osobami starszymi, osobami z głębokim upośledzeniem i osobami do opieki nad dziećmi. Łączymy osoby, które chcą poprawić jakość życia innych z osobami, które chcą żyć w dobrej jakości pomimo wieku lub problemów zdrowotnych.
Fermeria.sk

Opieka nad dziećmi, pomoc domowa czy korepetycje? Z nami znajdą Państwo wszystko w jednym miejscu.

Dbamy o tych, którzy szukają opiekuna/opiekunkę, osobę do pomocy domowej lub korepetycje, jak również o tych, którzy te usługi oferują. Na naszej stronie internetowej można stworzyć profil lub ogłoszenie, skontaktować się z pracownikami tymczasowymi lub odpowiedzieć na ogłoszenia. Wszystko co muszą Państwo zrobić, to zarejestrować się za darmo.

Opieka nad osobami starszymi i osobami z głębokim upośledzeniem

Opatrovanie seniorov a ZŤP v Rakúsku

Główną zaletą tego typu opieki jest możliwość, pomimo ograniczeń wiekowych lub zdrowotnych. przebywanie w naturalnym domowym środowisku. W tym momencie oferujemy Państwu możliwość znalezienia w naszej bazie danych opiekuna lub zarejestrowanie się w niej jako opiekun publikując Państwa profil.

Opieka nad dziećmi

„Opieka nad dziećmi na sposób polsky". Jest to opiekunka lub opiekun do dziecka w Polsce. Opiekunowie do dzieci mogą zarejestrować się bezpośrednio na tym portalu internetowym i opublikować swój profil. Jeśli szukasz takiego opiekuna, możesz skontaktować się bezpośrednio z jednym z nich.