Najczęściej zadawane pytania

Po prostej rejestracji użytkownik otrzymuje możliwość zakładania i odpowiadania na ogłoszenia z ofertami pracy oraz możliwość zakładania profili, dzięki którym się może zaprezentować i oferować swoje usługi. W obu przypadkach wystarczy jedynie zaznaczyć kategorie, uzupełnić niezbędne informacje i zaczekać na akceptację. Zainteresowane osoby odpowiadają na ogłoszenie za pomocą wiadomości e-mail, która pojawia się w ich skrzynce odbiorczej. W przypadku udzielenia odpowiedzi na profil oraz prowadzenia korespondencji z zainteresowaną osobą niezbędne jest opłacenie składki członkowskiej. Poprzez ocenę użytkownika mogą Państwo wyrazić swoją opinię.

Na portalu mogą rejestrować się mogą tak osoby fizyczne jak i prawne (zob. FAQ dla firm). Jedynym ograniczeniem jest granica wiekowa tzn. min. 15 lat. W takiej sytuacji, gdy użytkownik nie osiągnął wymagany wiek, jego profile oraz ogłoszenia nie będą akceptowane.

Profil można założyć gdy jesteś zainteresowany pracą w zakresie opieki nad dziećmi, opieki nad osobami starszymi, opieki zwierzętami, jeżeli poszukujesz pracy w gospodarstwie domowym lub udzielasz korepetycji. Jest to sposób na zaoferowanie swoich usług i zaprezentowanie się na portalu.

Profil jest aktywny przez 180 dni od dnia ostatniego zalogowania się lub do momentu zablokowania profilu przez użytkownika. W obu przypadkach profil można ponownie aktywować.

Ogłoszenie należy założyć w momencie, gdy poszukiwana jest osoba do opieki nad dziećmi, osoba do opieki nad osobami starszymi, osoba do wyprowadzania Państwa pupila, osoba do pomocy domowej, korepetytor języków obcych lub innych przedmiotów. Celem ogłoszenia jest pośredniczenie w znalezieniu pracy.

Po wejściu w szczegóły wybranego profilu/ogłoszenia wyświetli nam się polecenie zablokuj, co jest na naszym portalu odpowiednikiem polecenia usuń. Wybierając to polecenie nie będzie Państwa profil / ogłoszenie widoczne dla innych użytkowników i jedynie Państwo mają do nich wgląd. W przypadku ogłoszenia dostępna jest po jego zablokowaniu jeszcze jedna funkcja polegająca na jego usunięciu. Korzystając z tej funkcji nie będzie można ponownie wyświetlić stare ogłoszenie i nowe ogłoszenie należy uzupełnić od początku.

Na portalu jest 6 kategorii i w każdej z nich można posiadać 1 profil i 1 ogłoszenie. Więc w sumie 6 różnych profili i 6 różnych ogłoszeń. Jeśli profil w danej kategorii już istnieje, nie jest możliwe założenie kolejnego, można jedynie edytować istniejący profil. Jeśli ogłoszenie istnieje już w danej kategorii, można go po zablokowaniu usunąć i następnie założyć w tej kategorii od nowa.

Po zalogowaniu się, można swoje zdjęcie dodać lub zmienić w sekcji Moje dane. W tym miejscu mogą Państwo również edytować ustawienia dotyczące wyświetlania Państwa zdjęcia przez innych użytkowników.

Rejestracja, zakładanie profili oraz publikowanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne. Użytkownicy poszukujący pracy i odpowiadający na ogłoszenia komunikują się na naszym portalu bezpłatnie. Podmioty publikujące ogłoszenia pracy mogą wybrać spośród kilku wersji członkostwa, dzięki któremu mogą prowadzić korespondencję z osobami poszukującymi pracę. Przed wygaśnięciem okresu członkostwa wysyłana jest automatyczna wiadomość e-mail z powiadomieniem o jego wygaśnięciu. Przegląd typów członkostwa można znaleźć w cenniku.

Pod formularzem z danymi do logowania znajduje się link Zapomniałam/-em hasło. W kolejnym kroku należy wpisać adres e-mail, który został użyty podczas rejestracji - jeśli rejestrowałeś się przez facebook lub gmail należy podać adres e-mail, który podawany jest podczas logowania się do tych kont. Następnie sprawdź skrzynkę odbiorczą, na którą został wysłany e-mail ze zresetowanym hasłem. Jeśli w skrzynce nie znajduje się wspomniany mail, odczekaj chwilę lub sprawdź skrzynkę SPAM. Jeśli nadal masz problemy,  skontaktuj się z nami.

W menu użytkownika, należy wybrać Moje dane. W tej sekcji, na dole znajduje się opcja Usunąć konto. Po potwierdzeniu, że rzeczywiście chcą Państwo usunąć konto, czynność ta zostanie wykonana w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otrzymania wniosku.